Nová No Name aplikácia

V našej novej appke sme pridali video z jarnej časti
"NO NAME S láskou TOUR 2016".

 

 

 

 

 

 

Konečne ste sa dočkali! Štýlový textil obrandovaný Vašou obľúbenou kapelou No Name teraz nájdete prehľadne na jednom mieste. Nakúpte albumy na CD, koncerty na DVD a spevník so všetkými hitmi.

Obchod postupne dopĺňame ...

No Name oslavujú 25. výročie kapely singlom Elity, ktorý má spoločenský apel…

No name novinky

Je dôležité, čo človek chce dosiahnuť. Sú umelci, ktorých cieľom je byť obdivovaní. Ja sa pýtam, či nie je cieľom skôr vytvoriť niečo obdivuhodné. Ak si niekto žije v svojej bubline, bez toho, aby vnímal svoje okolie, gratulujem mu. No mne to rozhodne nestačí… Hudba.sk

24.05.2022

Naša minulosť, prítomnosť a určite aj budúcnosť, sú spojené so štátnym Konzervatóriom v Košiciach. Sme radi, že sme mohli byť súčasťou osláv 70.výročia. Všetko najlepšie prajeme ako bývalí študenti i súčasní pedagógovia. No Name.
(Foto: Eugen Bernáth)

06.05.2022

Speváčka Barbora Piešová prichádza s novou piesňou Stačí iba veriť. Po romantickej balade plnej lásky s názvom Snáď, ponúka svojim priaznivcom niečo z úplne iného súdka. Predposledná víťazka SuperStar na rytmickej novinke spolupracovala s hudobníkmi zo skupiny No Name, trojicou Zoli Sallai, Ivan Timko a Pavol Jakab. (zdroj: Hudba.sk)

27.04.2022
načítať ďalšie novinky